آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر (سهامی عام)

بدینوسیله از سهامداران محترم شرکت سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر (سهامی عام) وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده آنها دعوت میگردد در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ ساعت ۱۰:۰۰ صبح در محل تهران بزرگراه حکیم غرب خیابان پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۵ طبقه ۵ واحد ۱۸ برگزار میگردد، حضور بهم رسانند. سهامداران محترم میتوانند سوالات خود را با شماره تلفن: ۴۴۹۶۴۱۴۶-۰۲۱ و ۴۴۹۶۱۵۷۲-۰۲۱ مطرح نمایند. توجه: به همراه داشتن اصل کارت ملی برای کلیه سهامداران و نمایندگان اشخاص حقوقی اصل وکالت نامه برای وکلای سهامداران حقیقی و اصل معرفی نامه یا مدرک وکالت اعم از عادی یا رسمی برای نمایندگان سهامداران حقوقی جهت دریافت برگ ورود به جلسه مجمع الزامی است.

دستور جلسه:

  1. استماع گزارش هیئت مدیره و حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت
  2. تصویب صورتهای مالی برای عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۳/۰۲/۳۱
  3. انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۴/۰۲/۳۱
  4. انتخاب روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی های شرکت
  5. اتخاذ تصمیم درباره سود قابل تقسیم.
  6. تعیین پاداش و حق حضور اعضاء غیر موظف هیئت مدیره و همچنین اعضای کمیته های تخصصی هیئت مدیره برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۴/۰۲/۳۱ سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد.

توضیحات جلسه:

شایان ذکر است سهامدارانی که مایل به شرکت در جلسه مجمع بصورت حضوری هستند میتوانند جهت دریافت برگ ورود به جلسه ضمن همراه داشتن کارت ملی برای اشخاص حقیقی یا وکالتنامه رسمی معتبر برای نمایندگان وی و معرفی نامه رسمی با مدرک وکالت اعم از عادی با رسمی به همراه کارت ملی برای نمایندگان اشخاص حقوقی در ساعات اداری روز سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ و ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ به محل تهران بزرگراه آیت اله حکیم (غرب)، خیابان پیامبر مرکزی خیابان مطهری ساختمان پیامبر پلاک ۵ طبقه ۵ واحد ۱۸ امور سهام مراجعه نمایند. همچنین به منظور رفاه حال سهامداران محترم ترتیبی اتخاذ گردیده است تا در روز برگزاری مجمع یک ساعت قبل از شروع جلسه به محل برگزاری مجمع مراجعه و برگ حضور در جلسه را اخذ نمایند. لازم به ذکر است سهامداران محترم میتوانند نسبت به مشاهده آنلاین جلسه از طریق تارنمای www.mtel.co.ir اقدام نمایند.

گزارشات و مستندات مجمع: 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *